Oficiální stránky RK Jablonec nad Nisou o.s.

Výsledky jabloneckých závodníků

12. srpna 2014 v 19:27 | bezabara |  NOVINKY
Žáci, žačky
M. Voronič K1 1000m 3.místo 4:18.146
P. Pošmourný C1 1000m 7.místo 5:49.786
T. Hettfleischová K1 1000m 23.místo 5:19.161
L. Znamenáčková K1 1000m Rozjížďka 5:24.566
M. Voronič K1 500m 3.místo 2:00.886
P. Pošmourný C1 500m 8.místo 2:43.116
T.Hettfleischová K1 500m 26.místo 2:34.751
L. Znamenáčková K1 500m Rozjížďka 2:28.226
M. Voronič K1 200m 5.místo 45.231
P. Pošmourný C1 200m 7.místo 58.966
T. Hettfleischová K1 200m Rozjížďka 57.566
L. Znamenáčková K1 200m 26.místo 57.161
T. Hettfleischová +
L. Znamenáčková K2 200m Rozjížďka 57.631
O. Mašek + M. Voronič K2 1000m 1.místo 4:01.196
T. Hettfleischová+
L. Znamenáčková K2 500m 17.místo 2:24.831
P. Pošmourný + M. Hovorka(SEZ) C2 1000m 7.místo 6:00.991
P. Pošmourný + M. Hovorka(SEZ) C2 500m 6.místo 2:35.321
M. Voronič + V. Bartůněk(TSE) +
J. Čapka(OLO) + M. Prokop(PDM) K4 1000m 2.místo 3:39.846
P. Pošmourný + M. Hovorka(SEZ)
+ M. Večerka(PRV) +
D. Skopal(PRV) C4 1000m 2.místo 4:28.641



Dorostenci
O. Mašek K1 1000m 4.místo 4:11.636
O. Mašek K1 500m 3.místo 1:47.656
O. Mašek K1 200m 6.místo 40.676
L. Franěk C1 1000m 5.místo 5:02.356
L. Franěk C1 500m 7.místo 2:12.981
L. Franěk C1 200m 9.místo 51.641
L. Franěk+ A. Holenka(NYM) C2 1000m 5.místo 4:30.961
L. Franěk+ A. Holenka(NYM) C2 500m 4.místo 2:08.501
L. Franěk+ A. Holenka(NYM) +
J. Blažej(NYM) + V. Jelínek(NYM) C4 1000m 3.místo 4:07.966
F. Karapetjan K1 1000m Rozjížďka 5:07.716
F. Karapetjan K1 200m Rozjížďka 52.816
M. Poláková K1 1000m 11.místo 4:59.316
M. Poláková K1 500m 11.místo 2:16.996
M. Poláková K1 200m 11.místo 50.196

Junioři, juniorky
M. Solfronk K1 1000m 17.místo 4:12.506
M. Solfronk K1 500m Rozjížďka 1:59.981
M. Tegzová K1 500m 9.místo 2:11.531
M. Solfronk K1 200m 18.místo 43.076
M. Tegzová K1 200m 4.místo 46.406
M. Solfronk + J. Čermák(USK) K2 500m 6.místo 1:46.741
M. Tegzová + K. Pjajčíková(ONV) K2 500m K2 1000m K2 1000m 6.místo 4:18.426
M. Tegzová + K. Pjajčíková(ONV) K2 500m K2 1000m K2 500m 4. místo 2:13.491
M. Tegzová + K. Pjajčíková(ONV) K2 500m K2 1000m K2 200m 3.místo 44.191
M. Solfronk + J.Čermák(USK) K2 200m 8.místo 40.126
M. Tegzová + K. Pjajčíková(ONV)
+ K. Lunáčková(TYN) + T.
Doláková(CHO) K4 500m K4 200M 4.místo 2.místo 1:32.831 41.146



Benjamínci, benjamínky A, B, C,
J. Palatová MK1 1000m hromadný st. 5.místo 05:31
V. Maříková MK1 1000m hromadný st. 11.místo 05:55
B. Halama MK1 1000m hromadný st. 36.místo 06:52
K. Serra MK1 1000m hromadný st. Cvaknutí těsně před cílem ze 4.místa
P. Tegza MK1 1000m hromadný st. 24.místo 06:35
J. Halama MK1 1000m hromadný st. 56.místo 08:04
C. Serra MK1 1000m hromadný st. 14.místo 07:08
B. Halama MK1 200m Rozjížďka 1:14.861
J. Palatová MK1 200m 59.42.místo66
V. Maříková MK1 200m 4.místo 1:02.376
K. Serra MK1 200m 2.místo 1:02.016
S. Šulcová MK1 200m 5.místo 1:08.611
C. Serra MK1 200m 5.místo 1:12.766
P. Tegza MK1 200m 5.místo 1:06.526
J. Halama MK1 200m 6.místo 1:19.581
V. Maříková + J. Palatová K2 500m 2.místo 2:24.686
C. Serra + S. Šulcová K2 500m 6.místo 2:59.261
K. Serra + B. Halama K2 500m 13.místo 2:32.966
P. Tegza + P.Novák(CHO) K2 500m 4.místo 2:45.421

Kompletní výsledky jsou pak zveřejněny na http://www.sportis.cz/csv.php?id=1455&co=vysledky

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.