Oficiální stránky RK Jablonec nad Nisou o.s.

Závody v Hradci a jarní výlet na Hracholusky

27. dubna 2013 v 21:38 | bezabara |  INFORMACE nejen pro rodiče
PROTOŽE JSME ZTRATILI SPOUSTU ČASU PRODLOUŽENOU ZIMOU, NEBYLO MOŽNÉ PŘED PRVNÍMI ZÁVODY NAJEZDIT ALESPOŇ TROCHU SLUŠNOU PORCI KILOMETRŮ, DOHÁNÍME VŠE V TĚCHTO DVOU TÝDNECH, KDY JSOU TRENINKY ÚT AŽ PÁ DENNĚ V 16:00 h NA VODĚ, + VÍKEND 2 FÁZE - V 10 A V 15:30.

NĚKTEŘÍ BYLI VYSLÁNI NA SOUSTŘEDĚNÍ S scm, KDE POD DOZOREM ZKUŠENÝCH TRENÉRŮ ABSOLVOVALI SVÝCH PRVNÍCH LETOŠNÍCH SKORO 200km, NĚKTEŘÍ SE S NÁMI VYDALI NA PRVNÍ LETOŠNÍ KILOMETRY DO NYMBURKA A POSLEDNÍ SKUPINA - MÉNĚ ZKUŠENÍ - SI POČKALI NA POVOLENÍ LEDU NA PŘEHRADĚ..

POSLEDNÍ SKUPINA MÁ VŠAK MOŽNOST DOHNAT MANKO NA HRACHOLUSKÁCH, KDE ZTRÁVÍ 5 DNÍ NA VODĚ A ODHADUJU, ŽE STIHNOU NAJEZDIT OKOLO 80KM :)

TÉTO AKCE SE ZÚČASTNÍ Péťa Pošmourný, Lenka Znamenáčková, Jindra Palatová a jedno místo stále zbývá ;)

Ostatní závodníky vezmeme do HRADCE KRÁLOVÉ, aby si týden před pohárovým chomutovem alespon zopakovali startovní povely :D

TZN: Hlášení do hradce jsou - Martin Solfronk, Šárka Svobodová, Nikča hettfleischová, Markéta Poláková, Ondra Mašek, Ondra Vele, Míša Voronič, Péťa Onodi, Lukáš franěk, Terka Hettfleischová a Adélka Stojánková.

Odjezd se domluví zase v úterý - na čarodky - u loděnice, nezapomínejte, že máme k dispozici 9místné auto, které nám i vám ušetří nejen starosti, ale i finance, neboť nebude nutné, aby jezdilo tolik rodičů. Na tyto závody tak k Tranzitu postačí jedno auto a bude odvezeno ;)

Jinak do Hradce letos pojedeme pouze na neděli na krátké tratě, sobotu vynecháme. odjezd tak bude v neděli ráno, nakládání v sobotu po treninku..

Čarodějnice v loděnici letos vypadají dost skepticky, neboť stavitelé tam mají nehorázný bordel, že ani molo nemůžeme dát na vodu, a protože je konstrukce přes ohniště, nebude asi možné udělat ohýnek :( Stavaři ale slibovali, že 30: to zmizí, takže naděje na alespon posunutí stále žije!!

Tak to je zhruba nastínění příštích dnů, doufám, že všemu rozumíte a kdyby ne, obraťte se s dotazy na mě (na Báru :) )
ŠTĚ PŘIPOMÍNÁM PLATBU PŘÍSPĚVKŮ NA PRVNÍ POLOLETÍ - DO KONCE DUBNA JITCE VELOVÉ, NEBO ALESPON DOMLUVA O ODKLADU!!!!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.