Oficiální stránky RK Jablonec nad Nisou o.s.

Dlouhé tratě na Pastvinách

21. června 2011 v 10:14 | bezabara, Nikča Hettfleischová |  NOVINKY
V sobotu jsme se jeli podívat na závody dračích lodí do Hradcec.Pro děti tam byl bohatej program,takže bylo o zábavu postaráno.Byla tam i Zumba tak,kdo chtěl tak si mohl zacvičit. Leonce se to hoodně líbilo,až tak že celej večer tancovala :D :D . Prokletej Hradec- Lukáš tam už po druhé něco utopil. Tentokrát klíče od auta. Já s Šárkou jsme šli sehnat číslo na Zdenka Rufera (potapeč z Hradce) a než jsme se vrátili tak už byli klíče vyloveny. Telefonní číslo je na další Hradec uloženo v mém mobilu. Naši draci byli na 2. místě.

Potom jsme jeli do Žamberka, kde už byli od pátku Onda a Očko s Petrem Zemanem. Do Žamberka jsme dorazili na večer. Všechny děti se ubytovaly v chatce. V naší chatce byly samé holky a v druhé byli kluci. Rodiče spali v autech. V neděli přijeli Voroničovi s Míšou Tegzovou a Tomášem. První závod byl v 10:30. Debla jsem jela se ségrou takže sesterská posádka.
Zrovna ten den měl Míša Voronič narozeniny, tak o obědové pauze letěl do vody a všichni jsme mu popřáli všechno nejlepší. Tomáš se při závodě cvakl, ale nevzdal to a po vylití lodi záchranáři pokračoval v závodě. Na deblu jela Šárka s Míšou Tegzovou - trochu slalom a tak si tím trat asi o 1km prodloužili.

Další kdo okusil Žamberskou vodu byla Šárka. A to hned u mola. Asi vyjela moc zbrkle nebo se zachytila o molo.(říká Šárka).
Po závodech jsme navázali lodě na vlek a šli jsme uklidit náš bordýlek v chatce. Potom jsme jeli domu a po cestě jsme se stavili na výborné točené zmrzlině v Konecchlumí....
... počasí nic moc,ale i tak krásně strávený víkend.
(autor je Nikča)

A já jen dodám, že o medaile opět nebyla nouze a trvalo by docela dlouho, než bych zde všechny výsledky vyjmenovala. Proto vás všechny jen odkážu na výsledky zveřejněné na http://kanoe.cz/view.php?cisloclanku=2011061902&rstema=38&stromhlmenu=5:17:38

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.